Guus, kom naar huus! 🎵

Toen ik vanmiddag na afloop van de prijsuitreiking naar mijn fiets liep, werd ik buiten aangesproken door twee jongens. Ze vroegen of ik Guus was en – nog belangrijker – of ik ook gewonnen had.

Nu weet ik eindelijk hoe al die bekende Nederlanders zich moeten voelen wanneer ze op straat worden herkend. Eerlijk gezegd was ik er best trots op. Een selfie of handtekening werd nog niet gevraagd, maar je kunt ook niet alles hebben.

Ik weet trouwens niet of dit dezelfde jongens waren die tijdens de prijsuitreiking spontaan “Guus, kom naar huus” begonnen te zingen. Op dat moment vond ik het vooral opmerkelijk dat zulke jonge kinderen dat liedje überhaupt kenden. Ik hoor het nummer nog regelmatig zodra mijn naam ergens valt, maar meestal komt dat toch uit de mond van leeftijdsgenoten die het origineel waarschijnlijk nog kennen uit de tijd dat het in de hitparade stond.

Misschien is het lied inmiddels dus ook bij een jongere generatie doorgedrongen. Hoe dan ook: het gaf mij een prima reden om het wedstrijdverslag weer eens met een liedje te beginnen.

Ik deed vandaag aan de 18 holes variant mee en kwam tot 39 stabeford punten, net genoeg voor de eerste plaats. Naast de drie balletjes voor de winst won ik ook nog een balletje van het Agriteam voor een birdie op hole 13.
Nummer twee werd vandaag Mike D. en de derde plaats ging naar Piet den D., beide heren sloegen 35 punten bij elkaar. Mike wist na afloop nog precies te vertellen waar hij zijn balletjes aan verdiend had. Op Youtube had hij een video gezien van Nick Faldo die daar op heel simpele wijze liet zien hoe je een golfslag moest uitvoeren. Op de eerste negen holes was Mike nog een beetje zoekende (54 slagen) maar op de tweede negen liep het als een speer (46 slagen). Dat beloofd wat voor de toekomst.

Naast de 18 holes wedstrijd werd er natuurlijk ook een 9 holes wedstrijd gespeeld. Daarin liet Johan V. zien dat de vierdaagse van Nijmegen een prima voorbereiding is op de herenmiddag. Niet alleen won hij de wedstrijd met 21 punten, maar bovendien won hij de tweary op hole 2. De andere dagprijzen gingen naar George V. en Cor V. die beide op 20 stableford punten bleven steken.

Als laatste moet ik nog even de winnaars van de bijzonder verrichtingen vertellen bij de 18 holes wedstrijd. De tweary op hole 10 werd daar gewonnen door Joop B. en de thirdy op hole 4 werd een prooi voor Bart Z.

Guus

1 Reactie

Geef een reactie

Wil je ook een bericht op de site plaatsen? Mail de tekst naar de webmaster en hij handelt het verder voor je af.

Inloggen

Log in om te reageren

Disclaimer: Beweringen en meningen, geuit in de artikelen en reacties op de nieuwspagina van de website zijn die van de auteur(s) en niet (noodzakelijkerwijs) die van het bestuur.

Leden van de club kunnen materiaal (zoals meningen of artikelen) inzenden voor publicatie op onze website. Golfclub De Koggen behoudt het recht ingezonden materiaal in te korten, aan te passen, te verwijderen dan wel niet te plaatsen.

Auteurs dienen ervoor in te staan dat door het publiceren van door hen ingezonden materiaal op de website geen rechten van derden, zoals auteursrechten, worden geschonden, en niet anderszins onrechtmatig jegens derden wordt gehandeld. Auteurs zijn zelf aansprakelijk voor een schending van rechten van derden en/of onrechtmatig handelen jegens derden.

Recente berichten

Op z’n elf en dertigst

Toen ik gisteren de flightindeling voor de maandbeker ontving, was ik zeer tevreden. Ik zat in de laatste

Lees meer

Guus, kom naar huus! 🎵

Toen ik vanmiddag na afloop van de prijsuitreiking naar mijn fiets liep, werd ik buiten aangesproken door twee

Lees meer

Cor houdt het droog

De koppelmatchplay begon vandaag nog vóór de eerste bal was geslagen. Cor V. verscheen namelijk met een indrukwekkende

Lees meer

Deze website maakt gebruik van Cookies