Galerij der kampioenen

Elk jaar wordt bij golfclub de Koggen om diverse kampioenschappen gestreden. Op deze pagina vindt u een overzicht van deze kampioenschappen en hun winnaars.

HERENCOMPETITIE

2010 Tom Bleijendaal
2011 Ron Bezuur
2012 Ton Hertog
2013 George Vlaar
2014 Leo Spieker
2015 Cock Beliën (9h)
Piet Schilder (18h)
2016 Piet den Dulk (9h)
Maurice Jong (18h)
2017 Tom Bleijendaal (9h)
Piet den Dulk (18h)
2018 Michael Blacklock (9h)
Guus Koning (18h)
2019 Hein Dekker (9h)
Fred de Graan (18h)

DAMESCOMPETITIE

2010 Barbara Wasch
2011 Hellen Bakker
2012 Marjo Heemskerk
2013 Ans Groot
2014 Marion Vlaar
2015 Coby Blokker
2016 Coby Blokker
2017 Henny van Oostende
2018 Els Tromp
2019 Els Tromp (9h)
Marion Vlaar (18h)

WOENSDAGAVOND COMPETITIE

2010 Jan Hoogervorst
2011 Erik Bark
2012 Menno Mosch
2013 Ariën Ruiter
2014 Peter Borst
2015 Peter Buis
2016 Reindert Kuiper
2017 Reindert Kuiper
2018 Jan Grooteman
2019 Jos van der Werf

WINTERCOMPETITIE

2010 Jan Hoogervorst
2011 Erik Bark
2012 Menno Mosch
2013 Ariën Ruiter
2014 Peter Borst
2015 Peter Buis
2016 Reindert Kuiper
2017 Reindert Kuiper
2018 Jan Grooteman
2019 Karel Visser

ZATERDAG 18 HOLES

2011 Tini Pronk-Sierkstra
2012 Stan Nat
2013 Marion Vlaar
2014 Fons Dekker
2015 Maurice Jong
2016 Erik Bark
2017 Guus Koning
2018 Frank Braas
2019 Piet den Dulk

SPIERDIJK CUP

2009 Horst Lammers
2010 Trudi van Engelen
2011 Nico Blauw
2012 Jos Groot
2013 Marion Vlaar
2014 Marion Vlaar
2015 Marion Vlaar
2016 Erik Bark
2017 Els Tromp (netto)
Jos van der Werf (bruto)
2018 Ans Groot (netto)
Erik Bark (bruto)
2019 Erik Bark (netto)
Erik Bark (bruto)

MATCHPLAY HEREN

2010 Jos Breg
2011 Klaas Willem Duijn
2012 Menno Mosch
2013 Menno Mosch
2014 Menno Mosch
2015 Maurice Jong
2016 Erik Bark
2017 Erik Bark
2018 Maurice Jong
2019 Erik Bark

MATCHPLAY DAMES

2011 Barbara Wasch
2013 Trudi van Engelen
2014 Trudi van Engelen
2016 Trudi van Engelen
2017 Marion Vlaar
2018 Marion Vlaar
2019 Marion Vlaar

BIRDIES HEREN

2010 Jan Hoogervorst
2011 Tom Bleijendaal
2012 Henk Kroeke
2013 Horst Lammers
Remco Linnekamp
2014 Sam Sneek
2015 Maurice Jong
2016 Maurice Jong
2017 Jos van der Werf

BIRDIES DAMES

2011 Barbara Wasch
2012 Ineke van de Water, Trudi van Engelen
2013 Trudi van Engelen
2014 Trudi van Engelen
2015 Ineke van de Water
2016 Trudi van Engelen
2017 Trudi van Engelen

PUTTEN

2011 Walter Weber
2012 Henk Kroeke
2013 Erik Bark
2014 Ariën Ruiter
2015 Jos van der Werf
2016 Maurice Jong
2017 Erik Bark
2018 Maurice Jong
2019 Jos van der Werf

MAANDBEKER

2015 Erik Bark
2016 Sam Sneek
2017 Frank Braas
2018 Frank Braas
2019 Piet den Dulk

SPIERDIJKCUP JEUGD

2015 Ilya Beliën
2016 Thomas Groot
2017 Thomas Groot
2018 Thimon Liefting
2019 Thomas Groot

WINTERCOMPETITIE DAMES

2017 Marjo Heemskerk
2018 Cock Stoop
2019 Els Tromp

MATCHPLAY KOPPEL

2017 Trudi van Engelen
Bas Pos
2018 Erik Bark
Maurice Jong
2019 Erik Bark
Maurice Jong

WINTERCOMPETITIE HEREN

HERENCOMPETITIE

2010 Tom Bleijendaal
2011 Ron Bezuur
2012 Ton Hertog
2013 George Vlaar
2014 Leo Spieker
2015 Cock Beliën (9h)
Piet Schilder (18h)
2016 Piet den Dulk (9h)
Maurice Jong (18h)
2017 Tom Bleijendaal (9h)
Piet den Dulk (18h)
2018 Michael Blacklock (9h)
Guus Koning (18h)
2019 Hein Dekker (9h)
Fred de Graan (18h)

DAMESCOMPETITIE

2010 Barbara Wasch
2011 Hellen Bakker
2012 Marjo Heemskerk
2013 Ans Groot
2014 Marion Vlaar
2015 Coby Blokker
2016 Coby Blokker
2017 Henny van Oostende
2018 Els Tromp
2019 Els Tromp (9h)
Marion Vlaar (18h)

WOENSDAGAVOND COMPETITIE

2010 Jan Hoogervorst
2011 Erik Bark
2012 Menno Mosch
2013 Ariën Ruiter
2014 Peter Borst
2015 Peter Buis
2016 Reindert Kuiper
2017 Reindert Kuiper
2018 Jan Grooteman
2019 Jos van der Werf

WINTERCOMPETITIE

2010 Jan Hoogervorst
2011 Erik Bark
2012 Menno Mosch
2013 Ariën Ruiter
2014 Peter Borst
2015 Peter Buis
2016 Reindert Kuiper
2017 Reindert Kuiper
2018 Jan Grooteman
2019 Karel Visser

ZATERDAG 18 HOLES

2011 Tini Pronk-Sierkstra
2012 Stan Nat
2013 Marion Vlaar
2014 Fons Dekker
2015 Maurice Jong
2016 Erik Bark
2017 Guus Koning
2018 Frank Braas
2019 Piet den Dulk

SPIERDIJK CUP

2009 Horst Lammers
2010 Trudi van Engelen
2011 Nico Blauw
2012 Jos Groot
2013 Marion Vlaar
2014 Marion Vlaar
2015 Marion Vlaar
2016 Erik Bark
2017 Els Tromp (netto)
Jos van der Werf (bruto)
2018 Ans Groot (netto)
Erik Bark (bruto)
2019 Erik Bark (netto)
Erik Bark (bruto)

MATCHPLAY HEREN

2010 Jos Breg
2011 Klaas Willem Duijn
2012 Menno Mosch
2013 Menno Mosch
2014 Menno Mosch
2015 Maurice Jong
2016 Erik Bark
2017 Erik Bark
2018 Maurice Jong
2019 Erik Bark

MATCHPLAY DAMES

2011 Barbara Wasch
2013 Trudi van Engelen
2014 Trudi van Engelen
2016 Trudi van Engelen
2017 Marion Vlaar
2018 Marion Vlaar
2019 Marion Vlaar

BIRDIES HEREN

2010 Jan Hoogervorst
2011 Tom Bleijendaal
2012 Henk Kroeke
2013 Horst Lammers
Remco Linnekamp
2014 Sam Sneek
2015 Maurice Jong
2016 Maurice Jong
2017 Jos van der Werf

BIRDIES DAMES

2011 Barbara Wasch
2012 Ineke van de Water, Trudi van Engelen
2013 Trudi van Engelen
2014 Trudi van Engelen
2015 Ineke van de Water
2016 Trudi van Engelen
2017 Trudi van Engelen

PUTTEN

2011 Walter Weber
2012 Henk Kroeke
2013 Erik Bark
2014 Ariën Ruiter
2015 Jos van der Werf
2016 Maurice Jong
2017 Erik Bark
2018 Maurice Jong
2019 Jos van der Werf

MAANDBEKER

2015 Erik Bark
2016 Sam Sneek
2017 Frank Braas
2018 Frank Braas
2019 Piet den Dulk

SPIERDIJKCUP JEUGD

2015 Ilya Beliën
2016 Thomas Groot
2017 Thomas Groot
2018 Thimon Liefting
2019 Thomas Groot

WINTERCOMPETITIE DAMES

2017 Marjo Heemskerk
2018 Cock Stoop
2019 Els Tromp

MATCHPLAY KOPPEL

2017 Trudi van Engelen
Bas Pos
2018 Erik Bark
Maurice Jong

WINTERCOMPETITIE HEREN