Vandaag voor de derde keer op rij de wedstrijd afgelast. De laatste jaren is dat niet voorgekomen, we hebben pech. Iedere dinsdag ziet het er naar uit dat we kunnen spelen, maar als de dag daar is gaat het niet door, regen en vooral harde wind spelen ons parten. Vorige week waren we wel gestart, bij binnenkomst van de dames werd al gezegd, gaan we wel de baan in, het is zo slecht. Toch gestart maar toen ik op hole 3 speelde kwam er toch een erge bui en het zag er niet naar uit dat het beter werd. Ik heb toen besloten alsnog de wedstrijd te staken. Iedereen geïnformeerd op de weg terug naar ons clubhuis. Een aantal dames hebben het toch afgespeeld, sportief hoor. Voor mij als wedstrijdleider blijft het toch altijd moeilijk om een beslissing te nemen, de een is er blij mee en de ander vindt dat de wedstrijd door had moeten gaan. We hebben nu gelukkig wel de uitspraak van het bestuur dat bij een weercode oranje en zo de wedstrijd niet door gaat. Vandaag geen weercode, maar toen ik de hond uitliet waren er zulke windstoten dat ik amper kon blijven staan en is het toch echt geen golfweer.
Hopelijk volgende week beter, met een zonnetje er bij is het fijn spelen op onze mooie baan.

Coby Blokker