Misschien is het niet bij iedereen bekend, maar Sinterklaas is een hartstochtelijk golfer. Zelfs tijdens zijn bezoek aan het koude Nederland is hij geregeld ergens op een baan te signaleren. Gistermiddag verscheen hij geheel onverwachts op golfbaan Spierdijk. Klaas-Willem stelde de Sint voor om gratis gebruik te maken van een buggie maar daar wilde de goedheiligman niets van weten. “Nee hoor, ik pak gewoon mijn paard, dat doe ik overal“. Beetje eigenwijs want een buggie was natuurlijk veel handiger geweest. Je kan goed zien dat voor de Sint de jaren beginnen te tellen, al dat op- en afstappen van Amerigo ging hem steeds moeilijker af. Zijn rondje van negen holes duurde daarom nogal lang, zo lang zelfs dat onze jeugdleden alvast een feestje met de pieten zijn gaan bouwen, op de Sint wilden ze niet langer wachten.