golf-regthuis-spierdijkWoensdag 4 juni ontvingen wij Golfvereniging Regthuys in Spierdijk en  woensdag 11 juni waren we te gast bij Regthuys.  Klik hier voor een dubbel (foto)verslag gemaakt door Anneke Wiering:  4 juni en  10 juni

De uitwisseling was zeer geslaagd, door de iets mindere weersomstandigheden hadden we een recordaantal mensen in ons clubhuis. Alle 40 deelnemers hadden zonder te verdwalen een plekje gevonden. Er gaan veel makke schapen in een hok. Tijdens de uitwisseling bij Golfvereniging Regthuys zaten we in eerste instantie allemaal op het terras maar later op de avond toen het wat frisser werd konden we daar ook allemaal binnen zitten.

regthuys-wisselbekerHelaas hebben wij niet goed gescoord tijdens deze uitwisseling maar dat mocht de pret niet drukken. Daarom blijft de wisselbeker nog een jaar in het  Regthuys clubhuis staan. Volgend jaar hebben wij voor deze beker genoeg ruimte in ons nieuwe clubhuis….