Onze 2e uitwedstrijd van de uitwisseling zit er weer op.
Afgelopen woensdag waren we te gast op Golfbaan Sluispolder. De weersvoorspelling zag er goed uit en het klopte ook! Zonnig, bewolkt af en toe een klein niets zeggend regenbuitje en wat opviel weinig wind.
Rond 9 uur druppelde iedereen binnen , Geja en Peter zaten klaar achter de wedstrijd tafel en ontvingen ons zoals gewoonlijk hartelijk . Onder genot van een kopje thee of koffie werden bij gepraat o.a. de de bijzondere verrichtingen en nog wat wetenswaardig. Voor vele onder ons is het een weerzien van oude bekenden van een jaar geleden. Het blijkt toch wel dat we vaak de zelfde spelers tegen komen.
Om 10 uur gingen de eerste 4 de baan in en rond 11 uur liep iedereen in de baan.

Dan de uitslag: 1e Aart Koning 38 pnt, 2e Jan Kaandorp 37 pnt en 3 e Jan de Vries 33 pnt.
In totaal zijn er 977 punten gescoord en wel 515 voor de Noordhollandse Golfclub en 462 voor GC de Koggen.
We kunnen weer terug kijken op een mooie gezellige dag, waarbij we komende woensdag 53 punten moeten in halen om te winnen.

Mari (j) an de Vries