Verslag van de OGD  regiowedstrijd Noord-West op de Haarlemmermeersche golfclub op 15 juli 2021

De Koggen werd op deze dag vertegenwoordigd door Frank B, Kees D en Ton H. doordat er nog steeds met de 1,5 meter afstand rekening gehouden moest worden konden er maximaal 68 spelers van 14 clubs konden meespelen.

De ontvangst, de luxe draagtas met de lunch voor onderweg en het 3 gangen diner na afloop waren uitstekend geregeld. Een compliment aan de hele organisatie van de ontvangende club en de lokale consul.

Gelukkig was het zonnetje goed doorgebroken waardoor het een dag zou worden om lekker te spelen en voor goede scores te zorgen. Na afloop konden de spelers onder het genot van een welverdiend drankje op het terras wachten op de prijs uitreiking.

Ondergetekende staat samen met Ruben op de reserve lijst om op 25 augustus deel te nemen aan de landelijke finale op de G&CC Crossmoor.

Al met al een geslaagde dag voor de deelnemende Old Grand Dads.

De competitie is nog niet afgelopen maar ik zou toch alle opa’s van De Koggen op willen roepen om deel te nemen aan de competitie voor 2022. Hoe meer leden er sponsor worden hoe meer leden onze club mogen vertegenwoordigen op de regio wedstrijd, dus hoe meer kans we hebben op deelname aan de landelijke finale. Vanaf nu kunnen jullie je weer opgeven. Dit kan via GG.

Uitslag regiowedstrijd:

Winnaar: Rob K Westwoud Hcp 24,6, 39 stf.pnt.

2’ Plaats: Bob K Westwoud Hcp 24,3, 37 stf.pnt

3’ Plaats: Chris V Haarlemmerm. Hcp 17,4, 37 stf.pnt

4’ Plaats: Piet S Haarlemmerm. Hcp 14,4 36 stf.pnt

5’ Plaats: Koos M Westwoud Hcp 16,5, 36 stf.pnt

6’ Plaats: Piet M Dirkshorn Hcp 23,1, 35 stf.pnt

7’ Plaats: Philip D Haarlemmerm. Hcp 21,8, 35 stf.pnt

8’ Plaats: Ruben v. C, Houtrak. Hcp 26,6, 35 stf.pnt

9’ Plaats: Ton H, De Koggen Hcp 23,5, 35 stf.pnt

Beste Scratch speler: Hans K Dirkshorn Hcp 18,2, 39 stf.pnt

Nearie: Koos M Westwoud, Frank B De Koggen, Gijsbert T Amsterdamse GC, Jan Mevius Texelse (hole in one).

Tweary: Jos B Ooghduyne.