U kunt nu inschrijven!

Wie gaan er dit jaar strijden voor de eervolle titel Matchplaykampioen van onze club?
Je kunt je weer inschrijven via Golf Genius tot uiterlijk 28 april. Er is een toernooi voor de heren en een voor de dames.

Het Matchplay Clubkampioenschappen wordt gespeeld zonder handicapverrekening. Er wordt eerst in poules gespeeld en afhankelijk van het aantal deelnemers volgen achtste finales. Er kan van 5 mei 2023 tot uiterlijk 21 augustus in de poules worden gespeeld. Je bent zelf verantwoordelijk voor het plannen van de onderlinge wedstrijden. In elke poule wordt de eerste speler geplaatst op basis van handicap. De verdere poule-indeling gebeurt via loting.
Afhankelijk van het aantal deelnemers wordt in de weken van 23 augustus t/m vrijdag 1 september de achtste finales gespeeld, die óók zelf georganiseerd dienen te worden door de betreffende spelers. Dit geldt uiteraard voor zowel de dames als de heren.

Het Matchplay Clubkampioen finaleweekend is op
2 en 3 septemberReserveer dit weekeinde alvast in je agenda!
De beste 8 dames en heren spelen in dit weekend op zaterdag de kwart en halve finale en op zondag de finale.

Op zondag middag 3 september wordt na de start van de finale matchplay een funwedstrijd georganiseerd.

De matchplay commissie
George van der Velden en Ria Bresser