Op 4 februari was het dan zover, de kick-off van het seizoen 2018 voor onze jeugdspelers.

Na een welkomstwoord van Timo in ons clubhuis, tekst en uitleg over het programma en het nuttigen van koffie, thee en limonade geschonken door Klaas-Willem van Golfbaan Spierdijk, togen wij op naar Fitland XL De Geus in Broek op Langedijk om daar de klimwand te gaan overwinnen.

Onder deskundige leiding werd een ieder in het trapezium gehesen en kon gestart worden. Dat er onder onze jeugd talentvolle klimmers zitten werd al snel duidelijk. Ook de aller kleinsten lieten zich niet onbetuigd. Een lust voor het oog!
Niet alleen klom onze jeugd, maar ook ouders en broertjes en/of zusjes waren van harte welkom om zich bij ons aan te sluiten. Dat ook vaders en moeder! klimbloed hebben, en tot grote hoogte durfden te klimmen, oogstte applaus.

De twee uur vlogen voorbij en na een drankje en wat bittergarnituur genuttigd te hebben,  ging een ieder moe maar voldaan weer terug naar huis.

Dit jaar zijn we van plan om lekker aan de slag te gaan. Er zijn aardig wat momenten  ingepland waarbij wij met de jeugd de baan ingaan, en bij voldoende budget, willen we heel graag tussendoor nog een keer een leuk event organiseren.

Ben je enthousiast geworden? Wil je je bij ons aansluiten?

Kinderen die serieuze interesse hebben om te gaan golfen mogen een gratis proefmaand meedoen aan alle activiteiten!

Wist je ook dat je 2x per jaar een keertje iemand mag meenemen om aan de golfsport te  “snuffelen”? Denk je dit is iets voor jouw (klein)zoon of dochter, neef of nicht? Vanaf 5 jaar zijn ze welkom. Wat houd je tegen? Kom, en sluit je aan!

Voor meer info, vraag Timo!

Graag tot ziens op de golfbaan!
de jeugdcommissie van GC De Koggen

[us_gallery ids=”9092,9091,9090,9089,9088,9087,9086,9085,9084,9083,9082,9081,9080,9079,9078,9077,9076,9075″ columns=”6″]

(even op een foto klikken voor een grotere weergave)