width=Wat de weerdeskundigen ons al de hele week voorhielden kwam voor de verandering een keer uit. 3 maart was niet alleen een natte dag, maar ook de wind ging goed te keer. In de sloot was geen eend te bekennen en in de baan was het ook erg stil. Op het parkeerterrein
stond een enkele auto die van een ouder met zoon was, want, onze jeugdleden lieten niet verstek gaan. Zij stonden er gewoon en dit maakt ons enorm trots.
De baan in gaan was niet verantwoord, maar we hebben aardig wat ballen geslagen vanaf de driving range. Het apparaat van Timo was super interessant. Hoe gaat mijn bal door de lucht en vooral hoe ver??? Dikke pret natuurlijk en de mandjes met ballen werden dan ook met regelmaat gevuld.
Na afloop togen we met z’n allen naar het clubhuis waar de warme chocolademelk wachtte.
Aan alle leuke dingen komt een eind en zo ook aan deze invulling van een sombere, natte zondag.

namens de jeugdcommissie
Jeannette van Ingen-Blok