width=Funwedstrijden worden het wel genoemd. Wedstrijden dus waar het niet zozeer om de strijd gaat, maar veel eerder om de gezelligheid, het plezier. Op zondag 19 september organiseert GC de Koggen weer zo’n evenement op haar homecourse, golfbaan Spierdijk. De eerste afslag is om 13.00 uur, er wordt gespeeld over 9 holes en de spelvorm is – fun, fun, fun – Texas Scramble. Om het plezier nog groter te maken, stellen we onze leden in staat één introducé per lid mee te nemen. Een introducé die geen fee hoeft te betalen. Ook goed om te weten: op de prijzentafel staan onder meer twee flessen champagne, beschikbaar gesteld door Elektrogroothandel Oosterberg uit Alkmaar.

De inschrijving is al geopend (zie de intekenlijst in het clubhuis) en sluit aanstaande zaterdag 11 september. Hoe Texas Scramble ook weer wordt gespeeld? Dat staat te lezen in het ‘Ledenprogramma 2010’, maar voor alle zekerheid hier nog even een zeer beknopte versie: er wordt gespeeld met flights van drie, vier of vijf spelers. Allen slaan af. De tweede slag wordt vervolgens gedaan vanaf de plaats waar de beste bal ligt, de derde slag wordt gedaan vanaf de plaats waar de beste tweede slag terecht kwam en zo voort totdat de hole is uitgespeeld. Het team met de laagste netto score is uiteindelijk winnaar. En mag – naar we hopen – na afloop trakteren op champagne. Makelaardij-verzekeringen-hypotheken “Van Der Borden” uit Alkmaar sponsort met 5 doosjes ballen.  En ook “De Houtworm Speelgoed & Spellen” uit Broek op Langedijk  stellen 4  prijzen ter beschikking.

De greenfees voor de gasten worden ter beschikking gesteld door Dol Electro, Agriteam Makelaars en Grasbaal.nl

Tot zondag 19 september!.