Dank vooral voor de nieuwe sokken; ze passen prima bij mijn golfoutfit.

Een enerverend en een in sommige opzichten hectisch jaar ligt bijna achter ons. Sommige zaken die we ons aan het begin van het jaar hadden voorgenomen konden niet ingevuld worden vanwege coronaperikelen. De wintercompetitie en de NGF competitie gingen niet door maar gelukkig konden we vanaf mei weer ons volledig programma draaien.
Dat zou natuurlijk nooit mogelijk zijn geweest zonder de inzet van al onze vrijwilligers.
Elk jaar zetten we onze vrijwilligers in het zonnetje op een speciale vrijwilligers dag. Deze stond dit jaar voor afgelopen zondag gepland, maar zoals jullie wel begrijpen kon deze jammer genoeg niet doorgaan.
Nine en Ans hadden een prachtige middag in elkaar gezet met allerlei leuke spelletjes met bijbehorende prijsjes. Er bleef voor hen niets anders over dat de prijzen te verloten onder onze vrijwilligers. Gisteren hebben zij de cadeautjes rondgebracht en wij hopen dat iedereen er even blij mee is als Ton Hertog (complimenten voor de trui van Ton; het was de bedoeling dat elke vrijwilliger in een foute kersttrui naar de vrijwilligers dag zou komen)

Bij deze nogmaals onze dank.

Verder fijne Kerstdagen, een voorspoedige jaarwisseling en een gezond 2022.

Namens bestuur
Frank, Aart, Marion, Fake en Guus