Woensdag was een prachtige dag, volop zon en weinig wind.
De berichten voor de volgende dag waren niet best. Bijna de hele dag regen, je kon je haast niet voorstellen. Vol goede moed reden we naar Julianadorp om te spelen op Ooghduyne tegen Kavel II Beemster. De enige tegen stander in onze poule waarvan we kans hadden om te winnen.
Ons team tot op het  bot gemotiveerd bestond uit Captain Marian, Nine, Mirjam, Coby, Henny en Hanny.
Nou het weerbericht klopte vandaag wel.Vanaf de start regende het, maar er werd gestreden.
GC de Koggen wonnen de singles met 20 gewonnen holes, 9 punten. De greensomes met 9 wonnen holes, 4 punten. De Kavel II bij de singles 17 gewonnen holes , 5 punten. De greensomes 12 gewonnen holes , 4 punten.
Einduitslag GC de Koggen gewonnen met 13-9.
In ieder geval eindigen we niet als laatste in de poule.
Tot op het bot verkleumd kwamen we na de wedstrijd het clubhuis in. Wat was die warme douche lekker zeg, we kwamen weer helemaal bij .
Na een gezellig borreluurtje en een heerlijk Thais diner gingen we met de winst op zak naar huis .
Aankomende donderdag zijn we gastvrouw op onze mooie golfbaan.
Hopelijk met beter weer .

Hanny